JSME FINSENSE

VE ZKRATCE

Už samotné jméno společnosti se váže k našemu hlavnímu cíli. Dávat financím smysl. A to bez ohledu na to, jestli jste jedinec nebo firma.

Vyznat se ve světě finančních nabídek bývá často velmi složité a časově náročné. Vybudováním důvěry mezi námi a klientem nám dává odpovědnost a klientovi šetří čas a peníze. Vzhledem k tomu, že jedním z našich hlavních cílů je dlouhodobá spolupráce, důvěra mezi námi a klientem je pro nás klíčová.

NAŠE MILNÍKY

2007
Klíčoví lidé sbírají první zkušenosti v poradenství
2011
Založení FinSense
2014
Akvizice FinSense Insurance (koupě makléřské společnosti založené v roce 2000)
2016
Vznik FinSense Reality
2016
Vznik FinSense Development
2017
Akvizice AFK (strategická spolupráce s poradenskou společností)
2020
Vznik FinSense AGRO

V DELŠÍ ZKRATCE

Už samotné jméno společnosti se váže k našemu hlavnímu cíli. Dávat financím smysl. A to bez ohledu na to, jestli jste jedinec nebo firma.

Vyznat se ve světě finančních nabídek bývá často velmi složité a časově náročné. Jedním z našich hlavních cílů je dlouhodobá spolupráce, která klientovi šetří čas i peníze. A především vybudování vzájemné důvěry, která je pro nás klíčová.

Přišel rok 2014 a možnost akvizovat zaběhnutou makléřskou společnost věnující se podnikatelům a firmám. Šlo o velikou výzvu a my jsme si vyzkoušeli vlastní kůži jak získat a udržet klienty, kteří jsou zvyklí na jiný způsob komunikace.

Za jeden z největších milníků považujeme rok 2016, kdy jsme založili divizi realit a developmentu. Chopili jsme se příležitostí a pustili se do projektů vyžadujících o řády vyšší rozpočty, než jsme byli doposud zvyklí. Nicméně jsme dokázali kontrolovat cashflow, abychom mohli otevřít více projektů najednou a postupně je exitovat. Tato doba ještě neskončila a v současnosti máme otevřené projekty na následujících 5 let. Více se dozvíte na webu v sekci development.

V roce 2017 se nám podařila domluvit spolupráce se společností AFK a díky této strategické kooperaci jsme navýšili klientský kmen, který pomáhá v další stabilizaci našich společností. Důkazem naší dlouhodobé spolupráce s klienty je vzájemná podpora, zastupitelnost backoffice a především zastupitelnost jednotlivých klientů našich kolegů.

V roce 2020 došlo k doplnění služeb osobního a firemního poradenství. Vznikla společnost FinSense AGRO, která se zabývá podporou českých zemědělců, hlavně v oblasti pojišťovnictví, likvidaci pojistných událostí a dotačních programů.

Veškeré naše snahy a úspěchy jsou především obrazem naší týmové práce. Byť se jedná o obchodní model, přistupujeme k našim partnerům a kolegům lidsky a snažíme se budovat rodinnou atmosféru. Nejsme společnost založená na číslech, titulech a medailích, práce nás baví, je naší životní náplní a spokojenost našich klientů je především odrazem dobré nálady a spokojenosti nás všech.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost FinSense s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,
  • doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb,
společnosti SAB servis s .r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.